Zwroty i reklamacje

Zwrot:

Zwrotu rzeczy można dokonać, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Okres, w którym przysługuje prawo do rezygnacji, jest liczony od dnia dostawy ostatniego produktu z zamówienia. Klient jest proszony o odesłanie produktu wraz z fakturą VAT.

Zwrotów można dokonywać na adres:

Paweł Mikołajczuk

Misie 43A

21-560 Międzyrzec Podlaski

Zwrot wpłaconej kwoty następuje niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni od daty otrzymania paczki. Pieniądze zwracane na numer konta, z którego robiony był przelew.

Sklep nie posiada możliwości wymiany towaru. Natomiast można dokonać zwrotu zakupionego produktu i złożyć nowe zamówienie na inny produkt.

Pobierz: Forumlarz zwrotu


REKLAMACJA:

Reklamacja towaru może nastąpić ze względu na wadę produktu. Kupujący może złożyć reklamację, jeżeli wada produktu zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy Kupującemu. W celu złożenia reklamacji Kupujący proszony jest o odesłanie rzeczy na adres Sprzedawcy:

Paweł Mikołajczuk

Misie 43A

21-560 Międzyrzec Podlaski

Do odsyłanego towaru Klient proszony jest o dołączenie opisu z przyczyną reklamacji i żądaniem Klienta oraz kopią faktury VAT.

Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 14 dni roboczych po otrzymaniu paczki. Klient otrzyma informację zwrotną. Po uznaniu reklamacji Klient otrzyma zwrot należność za produkt/y na konto bankowe. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl